Vi hjelper deg

Nordic Accounting AS er et autorisert regnskapsførerselskap som tilbyr regnskaps- og konsulenttjenester for små og mellomstore bedrifter.

Våre kunder er hovedsakelig lokalisert på det sentrale Østlandet, vi betjener selvsagt også kunder fra landet forøvrig.

Kundene våre betjener vi fra våre kontorer i Oslo og Klaipeda/Litauen.

Per i dag er vi 8 kompetente regnskapsførere, gjennom flere år har vi hjulpet kunder fra ulike bransjer med stort engasjement.

Får vi også hjelpe din virksomhet?

Our team

Autorisert regnskapsfører

Humera Gul Khan, daglig leder

Siviløkonom
humera@nordic-accounting.no

Daglig leder i Nordic Accounting siden 2016.
Ansvarlig for årsoppgjør og prosjektorienterte oppgaver.

Write email

Julija Kinčienė
Bachelor of Economics

Julija Kinčienė

Regnskapsfører
julija@nordic-accounting.no

Vært med Nordic Accounting siden starten i 2010.
Hjulpet norske virksomheter siden 2009.

Kundeportefølje primært innen bygg og anlegg/entreprenører, HORECA (hotell, restaurant og catering), varehandel og finansielle tjenester. Har også prosjektorienterte oppdrag mot utvalgte klienter.

Write Email

Vitalija Jonaityte
Bachelor of business administration

Vitalija Jonaityte

Regnskapsfører
vitalija@nordic-accounting.no

Regnskapsfører hos Nordic Accounting siden 2012.

Betjener en kundeportefølje innen entreprenørvirksomhet, investerings- og konsulentselskaper samt varehandel og øvrige tjenesteytende virksomheter.

Write Email

Sigita Točko
Bachelor in political science and international relations

Sigita Točko

Nestleder
sigita@nordic-accounting.no
Erfaring innen regnskap – 13 år. Vært med Nordic Accounting siden 2014. Betjener en kundeportefølje innen entreprenørvirksomhet, HORECA, konsulentselskaper.

Write Email

Valentas Tumėnas
Master‘s degree in accounting and auditing

Valentas Tumėnas

Regnskapsfører
valentas@nordic-accounting.no

Erfaring innen regnskap – 6 år. Vært med Nordic Accounting siden 2017. Betjener en kundeportefølje innen entreprenørvirksomhet, utleie av arbeidskraft innen fiskeindustrien.

Write Email

Vilma Garastienė
Master‘s degree in business economics

Vilma Garastienė

Regnskapsfører
vilma@nordic-accounting.no
Erfaring innen regnskap – 14 år. Vært med Nordic Accounting siden 2018. Betjener en kundeportefølje innen HORECA, konsulentselskaper, internetthandel, reklamebyrå

Write Email

Laura Lesnievicz-Kuszka
Master’s degree in accounting and finance

Laura Lesnievicz-Kuszka

Regnskapsassistent
laura@nordic-accounting.no
Vært med Nordic Accounting siden 2019.
Together with Nordic Accounting since 2019.

Write Email

Loreta Agurjanova
Bachelor in business administration

Loreta Agurjanova

Regnskapsassistent
loreta@nordic-accounting.no
Hjulpet norske virksomheter siden 2015. Vært med Nordic Accounting siden 2019.

Write Email

Vil du bli en del av teamet vårt?

Er du autorisert regnskapsfører eller i ferd med å bli det, send oss gjerne en åpen søknad sammen med din CV!
Send søknad & CV til post@nordic-accounting.no

Join our team write letter and send CV